Spegellampett

435849

SPEGELLAMPETT, Louis XVI-stil, samtida, för två ljus, skuren dekor, bronserad, dekor av örn, välvt spegelglas höjd ca 98 cm

Slitage, ljushållare med skador

Diverse, Speglar

Spegellampett

Budhistorik (16 bud)
3018957
3029273
1 900
3018957
1 800
3029272
1 700
3018957
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.