Kopparkittel 1800-tal

435845

KITTEL, koppar, 1800-tal, höjd ca 32, diameter 61 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 7

Kopparkittel 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3033343
1 300
3033336
3033342
3033336
3033341

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.