Stolar svensk modell

435843

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, svenska modellen, gråmålade, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage en sits med fläck

Rum 6

Stolar svensk modell

Budhistorik (30 bud)
3033022
3032999
2 800
3033020
2 600
3032999
2 400
3032986

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.