Axel Lind oljemålning

435840

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 27

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3030710
1 300
3030698
3019876
3030696
3019876
700

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.