Kopparkittel 1800-tal

435837

KITTEL, koppar, 1800-tal, hänklar i smide, höjd ca 39, diameter 60 cm

Bruksslitage

Diverse, Allmoge, Metall

Rum 7

Kopparkittel 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3033558
1 300
3033359
3033207
3029143
3029143

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.