Bokskåp valnöt 1800-tal

435835

BOKSKÅP, 1800-talets slut, valnöt och svärtat trä, 2 lönnfack, höjd ca 221, 110x 41 cm, 2 nycklar finns

Bruksslitage

Bokskåp valnöt 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3032654
4 800
3028491
3024834
3023966
3023964

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.