Florent Martigny bronsskulptur

435833

FLORENT MARTIGNY (född 1863-?): "L´OEIL ETAIT TOUJOURS LA! (Victor Hugo)", patinerad brons, signerad och daterad F. MARTIGNY 1925, ca mått höjd 62, 63x36 cm

Konst, Skulpturer

Rum 18

Budhistorik (7 bud)
3038080
15 000
3035838
14 500
3029497
14 000
3027842
12 000
3023210
10 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.