Karmstolar design Mobring

435829

KARIN MOBRING, "Amiral", karmstolar, 1 par, Ikea, 1970-tal, stomme i stålrör, armlän i cognacsfärgat läder, klädsel i canvas, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, skador

Möbler, Design

Rum 3

Karmstolar design Mobring

Budhistorik (6 bud)
3029365
3029364
1 300
3022932
3022931
750
3021736
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.