Vas skål Flygsfors

435807

PAUL KEDLEV, "Coquille", vaser, 2 st, Flygsfors, märkta, ena vasen signerad Flygsfors Coquille, höjd ca 25-32 cm

Mickronagg vid foten

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Vas skål Flygsfors

Budhistorik (8 bud)
3021537
700
3032870
650
3021537
600
3032868
550
3021537
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.