Skrivschatull England

435804

SKRIVSCHATULL, England,1800-tal, mahogny med metallinläggningar, höjd ca 14, 25x40 cm, nyckel finns

Smärre skador, metallskylt med ägarinitialer SU Palm

Ändringar/tillägg
nyckel finns att hämta i utlämningen

Diverse

Rum 7

Skrivschatull England

Budhistorik (8 bud)
3033828
3033668
700
3033455
650
3033452
600
3033451
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.