Penselvas Kina

435803

PENSELVAS, gjutjärn, Kina, 1900-tal, reliefdekor, botten avtagbar, höjd ca 29 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7, Hylla 1

Penselvas Kina

Budhistorik (3 bud)

3021756
3020107
3019229

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.