Lotten Rönquist olja

435796

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Landskap, signerad och daterad L Rönquist - 97, olja på duk, ca 76x115 cm
PROVENIENS: Grosse Berliner Kunst-Ausstellung 1900

Konst, Äldre måleri

Lotten Rönquist olja

Budhistorik (5 bud)
3031640
8 200
3025735
3021940
3021349
3018358

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.