Figurscen oljemålning

435794

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Notre Siuer Jean R Thon, olja på duk, ca 47x70 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Figurscen oljemålning

Budhistorik (41 bud)
3030180
6 000
3030252
6 000
3030180
5 800
3030251
5 600
3030180
5 400

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.