Syskrin miniatyr 1800-tal

435791

SYSKRIN, valnöt, 1800-talets senare del, infälld miniatyr, med svarvade ben, låda med dolt lås, syinredning i ben och förgylld metall, höjd ca 12, 14x9 cm

Diverse

Syskrin miniatyr 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3032469
1 700
3028622
1 600
3028393
3022939
1 400
3022892
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.