Spegel i empirestil

435789

SPEGEL, 1900-talets början, empirestil, skulpterad och bronserad dekor, ca 105x63 cm

Skador, slitage, bortfall

Speglar

Rum 15

Spegel i empirestil

Budhistorik (20 bud)
3033199
1 600
3033171
3033198
3033171
1 400
3033001
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.