Rudolph Thygesen oljemålning

435785

RUDOLPH THYGESEN (Norge, 1880-1953): Landskap med hus, signerad och daterad R Th -37, a tergo med etikett från Blomqvist kunsthandel, olja på duk, ca 65x81 cm

Mindre färgbortfall

Rum 1

Rudolph Thygesen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3033540
3 200
3033018
2 400
3033016
3021757
1 600
3020370

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.