Vas design Stig Lindberg

435780

STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg 1960-tal, stengods, signerad Stig L. och studiohanden, mörkbrun glasyr, klotformad, höjd 14 cm

Något skev runt livet

Keramik/Porslin, Design

Monter 7

Vas design Stig Lindberg

Budhistorik (16 bud)
3032262
3032261
1 400
3032072
1 300
3032071
3030545

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.