Eric Rhönnstad oljemålning

435779

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Sommarlandskap, signerad Eric Rhönnstad, olja på duk, ca 45x55 cm

Smärre lagning

Rum 5

Eric Rhönnstad oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3032236
3031958
3023243

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.