Samovar nyrokoko

435771

SAMOVAR, koppar, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, hänklar i form bacchushuvuden, höjd ca 44 cm

Smärre skador, senare tappkran

Diverse

Rum 7

Samovar nyrokoko

Budhistorik (9 bud)
3035813
700
3034124
650
3034806
600
3034124
550
3034801
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.