Sidenmålningar Japan

435770

SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av ämbetsman med ruyi samt kvinna med instrument, ca 74x30 cm

Fuktskador, fläckar

Orientaliskt, Porslin

Fack 24

Sidenmålningar Japan
Budhistorik (4 bud)

3024062
3022677
3023880
3022677

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.