Salongsgrupp gustaviansk stil

435767

SALONGSGRUPP, 3 dlr, gustaviansk stil, 1900-talet mitt, perlarbord med intarsia, dekorelement i mässing, stolar med bandrosett, mått bord höjd ca 62, 70x50 cm

Visst slitage, repor

Rum 4

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
3032584
2 400
3032509
3032582
3032509
1 900
3032581
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.