Spegel Ditzinger

435761

SPEGEL, 1940-tal, etikettmärkt Stiletto, 216, ca 115x81 cm
PROVENIENS: Inköpt ca 1945 Ditzinger, Göterborg

smärre slitage

Speglar

Rum 3

Spegel Ditzinger

Budhistorik (18 bud)
3033326
1 600
3033307
3029491
1 400
3029491
3033306

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.