Kurt Jungstedt oljemålning

435757

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Sommar över Strömmen, signerad Jungstedt, på baksidan signerad och daterad K. J. juli -58, olja på duk, ca 58x40 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 12

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3031984
900
3031632
850
3031983
850
3031632
3031981
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.