Fat Japan

435756

FAT, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av reserver med figurscen, drake, fohund samt tranor omgivna av pioner i emaljfärger, diameter ca 54 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 8

Fat Japan

Budhistorik (13 bud)
3032797
3 400
3032545
3 200
3032712
3032545
3032290

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.