Ljusstakar 1800-tal silver

435748

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Carl Nyström Stockholm 1842, balusterskaft med acantusslingor, fyllda, höjd ca 17 cm

Foten med bucklor, ägarmonogram

Silver

Ljusstakar 1800-tal silver

Budhistorik (20 bud)
3033949
3 400
3033948
3 200
3033946
3033945
2 800
3033941
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.