Slagbord 1800-tal

435734

SLAGBORD, 1800-tal, bemålad benställning, dubbla grindar, höjd ca 74, 102x26, slag respektive ca 63 cm

Slitage, senare bemålning

Rum 5

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3032548
4 600
3033068
4 400
3032548
4 200
3033066
3032548
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.