Ljusstakar tenn

435733

LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, empire, 1800-talets första hälft resp 1800-talets mitt, bl a Sven Berglund Malmö, höjd ca 16 cm

Bucklor, nagg och slitage.

Metall

Ljusstakar tenn

Budhistorik (4 bud)

3023686
900
3032034
850
3023686
3018271
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.