Silverdelar

435732

SILVER, 30 dlr, bestående av: 12 kaffeskedar, Chippendale, GAB, resebestick, 4 dlr, empire, C.G. Hallberg, 6 gafflar samt 6 knivar, Diplomat, längd ca 14 + 17 cm, GAB, äggkopp, skål, totalvikt inklusive knivblad ca 791 g

Bruksslitage, repor, gravyr

Silver

Silverdelar

Budhistorik (5 bud)
3032189
3032188
3029085
3025562
3019189

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.