Gräddkanna och sockerskål silver England

435731

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, TESILL, BURKAR, SALTSTRÖARE, 6 dlr, silver, England, total vikt 320 g

Slitage, lagningar, bucklor

Silver

Monter 6

Budhistorik (12 bud)
3032504
3019442
3032503
950
3019442
900
3030672
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.