Skänk 1800-tal

435730

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, dörrspeglar med mandelformad dekor, höjd ca 127, 132x50 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Alunda, Uppland

Framskrapad originalfärg, torrsprickor, dragbeslag saknas, delvis kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Rum 3

Skänk 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3033438
5 800
3033322
5 600
3033398
5 600
3033322
5 400
3023375
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.