Rokokobyrå

435729

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i ek, draghandtag i förgylld brons, 84, 128x60 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, fanérskador

Rum 21

Rokokobyrå

Budhistorik (33 bud)
3035442
10 000
3035658
9 800
3035442
9 600
3035634
9 400
3035442
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.