Mössbord 1800-tal

435726

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, bemålat, datering 1882, sarg med låda, höjd ca 73, 66x102 cm

Slitage, torrsprickor, smärre renoverat/kompletterat

Rum 3

Mössbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3031821
3026668
700
3018391
500
3018389

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.