Dosa med snäcka

435725

CIGARRETUI, BÄGARE, silver, DOSA, snäcka med silverfattning, 18/1900-tal, vikt exkl dosa 245 g

Slitage, bägare med gravyr

Silver, Diverse

Dosa med snäcka

Budhistorik (15 bud)
3033230
1 300
3019416
3019416
3032167
3019416
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.