Haruo Sezaki pastell

435708

HARUO SEZAKI (1907-?): Strandbild Mallorca, signerad och daterad 54, pastell, ca 18x13,5 cm

Fack 5

Haruo Sezaki pastell

Budhistorik

2017-01-26 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.