Pipor 1800-tal

435704

PIPOR, 3 st, varav en i porslin med handmålad dekor "Cpt F Ehlert 1850, Felix Stockholm", skeppsmotiv, en sjöskumspipa, en i rot

Lagningar skador

Diverse

Rum 7, Hylla 3

Pipor 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3031244
3029981
3022811

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.