Säng empire

435703

SÄNG, empire, 1800-talets början, fanerade i mahogny, intarsiadekor, höjd ca 93, 94x201 cm, bäddmått ca 84x187 cm

Slitage, fanerbortfall, ytskador

Rum 5

Säng empire

Budhistorik (2 bud)

3030501
450
3022090

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.