Erik Wahlbergson Gosse med såpbubbla oljemålning

435700

ERIK WAHLBERGSON (108-65): Gosse med med såpbubbla, olja på duk, ca 51x41 cm

Krackelyrer, duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (20 bud)
3033630
3 200
3031946
3031946
2 400
3032959
3031946
1 700

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.