Cecilia Palm oljemålning

435697

CECILIA PALM (18/1900-tal): Strandmotiv, signerade C. Palm Cop, Motiv efter Hagborg, olja på duk, ca 89x47 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Cecilia Palm oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3033484
4 400
3033480
4 200
3033473
3033473
3 200
3029565

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.