Skrivschatull 1800-tal

435696

SKRIVSCHATULL, 1800-talets första hälft, England, märkt M Burell 1827, jakaranda, med inläggningar av mässings, läderklädd skrivskiva, höjd ca 9,5, 35x25 cm

Torrsprickor, nyckel saknas

Diverse

Rum 7, Hylla 4

Skrivschatull 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3031126
750
3031123
700
3030585
650
3031122
650
3030585
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.