Anton Genberg oljemålning

435694

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Åre, signerad A Genberg, olja på duk, ca 70x88 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3033189
12 000
3027846
6 600
3020202
5 000
3020201
3019748

Slutpris SEK:
12 000
1 223 EUR, 1 478 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.