Glasvaser bl a Lindstrand

435691

VASER, 2 st, 1900-talets mitt, en Vicke Lindstrand Kosta, en omärkt, höjd 15-26,5 cm

Brukslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 4

Glasvaser bl a Lindstrand

Budhistorik (12 bud)
3028986
850
3028995
3028986
750
3025892
700
3021997
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.