Igge Karlsson oljemålning

435688

IGGE KARLSSON (1932-2009): "Utsikt mot havet", signerad och daterad Igge K -80, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 40x60 cm

Fack 2

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3030311
3030310
700
3029824
600
3029817
550
3027716
500

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.