Karl Erik Häggblad oljemålning

435687

KARL ERIK HÄGGBLAD (1924-2003): Forsmotiv, signerad Häggblad, olja på duk, ca 40x46 cm

Fack 5

Budhistorik (4 bud)

3031650
450
3030259
3022923
3017200

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.