Kjartar Slettemark akvarell

435686

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Komposition,
signerad och daterad Kjartan Slettemark 63, akvarell, ca 50x64 cm

Gulnad

Fack 18

Kjartar Slettemark akvarell

Budhistorik (6 bud)
3030284
3029226
3019230
3017284
600
3017282

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.