Joan Miro 2 färglitografier

435665

JOAN MIRO, figurkompositioner, 2 stycken, ur boken "Ceramiques de Miro´et Artigas". Maeght Éditeur, Paris, 1974, signerade i trycket, färglitografier, bildmått 28x56 cm

Utan ram, monterade på pannå

Joan Miro 2 färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3029329
1 900
3030552
1 800
3029329
1 700
3030551
1 600
3029329

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.