Byrå 1960-tal

435658

BYRÅ, 1960-tal, 4-lådig, teakfaner, höjd ca 81, 71x38 cm

Smärre sltiage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
3030499
850
3028547
3030171
3028547
750
3030169
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.