Skrivbord 1960-tal

435655

SKRIVBORD, 1960-tal, vitlackerad stomme, skiva samt lådfronter i teakfanér, höjd ca 76, 120x55 cm

Slitage, delvis något blekt skiva

Rum 5

Skrivbord 1960-tal

Budhistorik (10 bud)
3030331
1 600
3025545
3029753
1 400
3025545
1 300
3029749

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.