Österrikisk skola oljemålning

435654

ÖSTERRIKISK SKOLA (omkring 1800), Heinrich Schonfeld, hans krets: Vägen till Golgata, olja på duk, ca 43x31 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 149)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Österrikisk skola oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3031260
3031212
1 900
3031211
1 800
3030536
1 700
3030534
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.