Frans Berg oljemålning

435647

FRANS BERG (1892-1949): Parklandskap med herrgårdsbyggnad, signerad "F Berg 43", olja på duk, ca 70x101 cm

Rum 6

Frans Berg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3031082
600
3031073
3022749

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.