Nyckelskåp nygotiskt

435644

NYCKELSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotiskt, svärtat trä, genombrutet krön, profilerad nyckelskylt i ben, dörrspegel med infällt korsstygnsbroderi i polykroma färger, höjd ca 47, 21x8 cm

Listdel saknas, del av krön med lagning

Diverse

Rum 7, Hylla 4

Nyckelskåp nygotiskt

Budhistorik (18 bud)
3031426
3031319
1 400
3031423
1 300
3031319
950
3031421
900

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.